O nas

Nasz Ośrodek położony jest w Radkowie ok. 20 km od miasta Kłodzka, u podnóża Gór Stołowych, w przepięknej scenerii zalewu Radkowskiego.

Miejsce to stanowi dobrą bazę wypadową na wszystkie szlaki Gór Stołowych zarówno po stronie polskiej jak i czeskiej. To niecodzienne położenie, nie skażony klimat oraz bezpośrednia bliskość różnorodnych atrakcji turystycznych sprawia, że Radków ostatnimi czasy stał się jednym z Centrów Turystycznych na Ziemi Kłodzkiej.

Dysponujemy 122 miejscami noclegowymi o zróżnicowanym standardzie.

Oferujemy nocleg:

w domkach 8-,6- i 5-cio osobowych nad zalewem w Radkowie (domki wyposażone są w pełen węzeł sanitarny i aneksy kuchenne),
w pokojach 2-, 3 osobowych przy ul. Piastowskiej w Radkowie,
w domkach 6 osobowych ul. Piastowskiej w Radkowie,
na polu namiotowym.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy parking, boisko do siatkówki plażowej, salę szkoleniowo-dydaktyczną przy ul. Handlowej 11 oraz wyznaczone miejsca na grilla i ognisko.

Nastawieni jesteśmy na turystów indywidualnych oraz grupowych, na turystykę rodzinną jak i młodzieżową . Organizujemy pobyty integracyjne dla Firm i Instytucji, Zielone Szkoły, przyjmujemy wycieczki szkolne itp. Z naszych usług chętnie korzystają biura podróży.